06.02.2022 PAZAR İZMİR

06.02.2022 PAZAR İZMİR

Günün ilk ayağında kazanacağını düşündüğüm isim TUĞTEKİN. Son yarışında beklenenden uzak koştu ama yarış içinde bir sürü sorun yaşadı ve bu sefer çok farklı koşar, büyük ihtimal kazanır. Son yarışını baz almayın bu sefer daha kolay gider ve özellikle hedef yapılmış durumda cazip tek arayan değerlendirsin.

İkinci ayak uzun mesafeli Maiden yarışta eküriler ön plana çıkıyor.  Kim kaçar bilmem ama ekürilerin ikisi de bence ilk şanslı isimler olurlar. TEMELŞAH özellikle ilk iki koşusu ile dikkat çekiyor ve uzunu daha iyi koşup bence kolay kazanması lazım.

Üçüncü ayakta iyi safkanlar var ama AZFAR bu sefer son yarışındaki hatayı yapmaz, daha iyi yerde koşuyu takip edip, çok iyi performans gösterir. EDWARD öncelikli rakip görünüyor. İlk iki ayak az atla geçersek burası kalabalık yazıp geçilecek bir yarış olur ama ufak kuponlar iki atla düşünsün.

Dördüncü ayak CANMETE ufak kuponda Tek yazdım. Son yarışında Kardeşcan yanında iyi koşsa da sonunu iyi getiremedi. Bu sefer rakipler daha uygun ve  çok şanslı olur büyük ihtimal de kazanır görüşündeyim. SALUKİ ile TORAMANKAYA istikrarlı koşuyorlar ama çok sık yarışıyorlar. Rakipleri eksik koşarsa kazanmaya yetecek performansa sahipler ve geniş kuponda bu isimler olsun.

Beşinci ayakta SEE YOU SOON bir türlü kazanamadı ama yine başa yazacağız. Son yarışında 10 boy startta kalıp dördüncü olmuştu ve o yarış INNOVATION ile  LAST CHANCE LADY arkasında kalmıştı. Bu sefer çok farklı koşacak bilgisi var ve büyük favori çıkacak ki ismi geçerse ortalık karışabilir. 

Son ayak günün en zor ayaklarından biri  ama Dikencilerin üç atı bir arada koşuyor. Özellikle YILDIZ KÜMESİ zamanında sprint atabilirse  kazanır. Yine ORKİ, UÇAN YUMAK, ERGENELİ KIZ ekleyeceğim isimler.  Buraya çok at yazdım kurgudaki isimleri sırasıyla düşünebilirsiniz.

ALTILI

1.AYAK: 5.1.3.9.10.6.4.8.2
2.AYAK: 6-TEMELŞAH
3.AYAK: 2.4.5.1.3
4.AYAK: 3-CANMETE
5.AYAK: 5.1.2

6.AYAK: 4.2.3.6.
5.11.7.8

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments