28.01.2022 CUMA ANTALYA

 ufukcakirlogo1a9

28.01.2022 CUMA ANTALYA

Antalya çok yüksek ikramiyeye çıkmaz gibi görünüyor, ben kendi tuttuklarımdan bir kurgu yaptım siz yinede aklınıza takılan cazip isimler olursa yazarak şansınızı deneyin.

JUST CONDOR: Son çalışmalarında gayet iyi performanslar göstermiş safkan, Arif Okan Pazar ile İzmir'de yaptığı işlerden sonra bincisini de Antalya'ya taşıdı ve ilk ayakta işlerinde pek dikkat çekmemiş isimlerin yanına geldi. Bugün pist kendisi için uygun olursa, daha doğrusu uyum sağlarsa kazanır, yoksa işler karışır. Antalya'dan Çtin Taş'ın bindiği BAŞAR HATUN özellikle yaz denildi sizde unutmayın.

DAHİKIZ: Önde yarışı süratlendirmek isteyecek safkan pek yok. Bu safkan beklemeyi iyi yapıyor, uzun mesafelerde gayet iyi koşuyor ve son yarışında erkek rakiplerini geçmişti, bu sefer Dişi rakiplerle koşuyor. Benim gibi düşünüp ağır tempo ile giden koşuyu ön tarafa yakın takip edeceğini düşünüyor son yarışındaki gibi kazanabileceğini düşünüyorum. Yarışın son metrelerinde kendini gösterecek, düzlükte liderliği alacak, gelenlere direnecek ve çok şanslı olacak. Yarışın başında çok ciddi tempo olmaz bu safkan çok geride beklerse yarış karışabilir ama Hakan Yıldız eksik binmesin safkan çok şanslı.

WONDER GIRL: Bugün bu koşuya katılacak safkanların uzun mesafe tecrübeleri çok kısıtlı gözükse de katıldığı son  yarışlarında tabelalar yapan, 1600 metrede kazanmışlığı olan, iyi yarışlarını bugün tekrarlayacağını  düşündüğüm WONDE GIRL en şanslı isim olarak görünüyor. Cemal Paso ile iki yarış koştu, birini kazandı çocuk atını iyi tanıyor, bugün etkili binip kazanabilir. Rakip olarak öncelikle JAMMY JUSTEN yanına eklediğim isim oldu. Antalya ilk gün ilk yarışı kazanan safkan fotoyu çok canlı şekilde ve rakiplerinin çok önünde kolay geçmişti. QUEEN AYÇA kazanmaya yaklaşıyor ekürilerde eklenir RUN FOR ILAYDA ile dört at yazılır. 

RALALA:   Koşuya katılan isimlerin başarılı performanslarını göremiyor,  altı safkan arasında kilo farklarının yarışın sonucuna etki edeceğini düşünüyorum. Sahadan özellikle idmanlarında gayet iyi durumda olduğu bilgisi gelen RALALA bende ön planda ve kuponumda başta olacak. Bu koşunun çok süratlenmesini beklemiyorum  hepsi bekleyen isimler ve kaçan at çok şanslı olacak. Hangi binici erken yürür önde liderliği alır kaçarsa birinciliği de görebilir.

RO BRAVA: 3 yaşlı İngilizlerin bu Şartlı 1 yarışında araştırıyorum, orayı burayı kurcalıyorum Antalya'da çalışan ve Çetin'in iyi hazırlayıp bindiği bu safkan çok şanslı çıkıyor. İzmir'den giden EFE MY HAWK ile ekürilerden KUYRUKLUYILDIZ rakipleri.

YAĞIZALP: Son yarışlarında yavaş yavaş kendini buldu ve son yarışını kazanırken beklenen form durumuna ulaştığını gösterdi.  Zor bir at, kendisini tanıyan isim ister o yüzden Mehmet Salih Çelk getirdiler ve bindiriyorlar. Adana'da Satış 2 koşuyu bu ikili beraber kazanmışlardı  Mehmet Salih aynı şekilde idare eder diye düşünüyorum gerçekten pistte zorlanacak ama iyi bir sınav verir, son ayak kapanışı yapar olarak görünüyor.

ALTILIM

1.AYAK: 2.5.4.1 
2.AYAK: 6.1.8.7.5
3.AYAK: 1.3 
4.AYAK: 4.1.2.3.5.6
5.AYAK: 4.1.2
6.AYAK:
8-YAĞIZALP

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments