13.01.2022 PERŞEMBE İZMİR

13.01.2022 PERŞEMBE İZMİR

Günün ilk ayağında kazanacağını düşündüğüm isim KOCADAĞ. Son yarışında beklenenden uzak koştu. Son yarışında yani 12 Aralık gününde at binmeyen Sinan Özen Antalya'ya gitmeden önce bir iki gün burada ve bu safkan özellikle hedef yapılmış durumda. Günün tek yazılması mantıklı yarışlarından biri burası, bizde genel kanıya ortak olalım kuponumuzda tek olsun.

İkinci ayak orta mesafeli Şartlı 4 yarışında üç at ön plana çıkıyor.  GÖKÇESTAR mı kaçar ARSLANTURBO mu bilmem ama ikisi de bence ilk şanslı isimler olurlar. Geniş kuponda diğer şanslı gördüğüm ASLANSOYLU, PEKÖZ, ONARBEY ve DEMİRBARS isimleri de var.

Üçüncü ayak oldukça iyi safkanlar var ama EL NİNO bu sefer son yarışındaki hatayı yapmaz, daha iyi yerde koşuyu takip edip, çok iyi performans gösterir. KURU SOĞAN öncelikli rakip görünüyor. Dünkü gibi 1-2 yazıp geçilecek bir yarış ama bu iki isim gözükürken İstanbul'da olduğu gibi büyük sürpriz olurmu olur geniş kupon yapanlar eklemeleri kendisi yapsın.

Dördüncü ayak WAR PLANE ufak kuponda Tek yazdım. Son yarışlarında aprantisi ile iyi koşsa da sonunu iyi getiremeyen safkan kilo olarak ta biraz daha uygun koşacağı yarışta, erkek rakipleri olsa da çok şanslı olur görüşündeyim. DULAD istikrarlı, FOREVER JUSTEN bu gruba yetecek performansa sahip ve ufak kuponda bu isimler olsun.

Beşinci ayakta LOLİPOP bir türlü kazanamadı ama yine başa yazacağız. Son yarışında BIRSEN DE FAUST erkeklerin yanında dördüncü kalmıştı. Bu sefer çok farklı koşacak bilgisi var ve büyük favoriyi geçerse ortalık karışabilir. ÇEVİKYILDIZ bu ikiliden sonra yazılacak isim.

Son ayak günün en zor ayağı ama çok sık koşmasına rağmen MISS DADAŞ için startta az kalır  zamanında sprint atabilirse  kazanır diye duydum, sizde kurgunuzda bulundurmamazlık etmeyin. Buaraya çok at yazdım kurgudaki isimleri sırasıyla düşünebilirsiniz.

ALTILI
1.AYAK: 7-KOCADAĞ

2.AYAK: 7.4.2.1.9.6
3.AYAK: 1.2  
4.AYAK: 7.2.3 

5.AYAK: 1.3 

6.AYAK: 10.2.1.3.6.9

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments