08.01.2022 CUMARTESİ İSTANBUL

ufukcakirlogo19

08.01.2022 CUMARTESİ İSTANBUL

WIN AND RACE: Ankara'dan sonra koştuğu sentetik yarışında 1 aylık arasına rağmen gayet iyi bir performans gösterip formda olduğunu gösteren safkan, o yarışından sonra biraz daha iyiye gidiş gösterdi. Bugün kendi gibi baş altı safkanların yanında gördüğü yarışın olumlu etki yapacağını düşündüğüm için altılıya risk alanların tekle başlanabileceğini düşünüyorum. Hepsi günü geldiğinde günlerinde olduklarında birbirini geçebilecek isimler olduğu için iş birazda jokeyde biteceği için sağlam jokey ile risk edilmeye değerdir. Sağlam kuponda ilk ayaktan yatmamak için kalabalık tutmak lazım.

GOLD OPULENT: İdman pisti görüntülerinde gayet iyi, kardeşlerinin yarışları gayet başarılı ve bu safkan hayatının ilk yarışında Akın Sözen ile kazanmaya çok yakın duruyor. Bitcoin, Litecoin ve Ateşkuşu üç kardeşi ki hepsi gayet iyi performanslar gösterdiler bu safkanda   ilk yarışında kendini gösterecek. Bugün Kurtel'lerin RAGE OF THE WIND  ile beraber öncelikli yazılacak isim olarak karşımızda duruyor. Bu yarış için sahadan çok isim duydum ama MEHMET MY HAWK çok iddialı olacak diye konuşuluyor. .

FERFECİR: Bugün bir kaç takip atımız burada koşuyor ama ben son  yarışına bakınca bu safkanın kazanabileceğini düşündüm. Mesafe uygun, Karataş bu sefer çok beklemez dedim, son yarışında  k üçüncülük gibi koşarsa kazanabilir diye düşündüm. Ekürilerden istenilen form durumuna ulaşan SAFİHA ile beraber yazacağım.

AKKULA: Son üç yarışını birinci bitirdikten sonra İstanbul pistinde uzun kısa gayet iyi çalışmalar sergileyen safkan burada büyük favori çıkacak. Kazanırsa cazibesi yok bizim için ters isimler önemli dedim yanına AFACAN ve KRALÖMER ekledim.  ONURLUEFE önde istediği tempoyu yakalarsa bir çok rakibinden eksiği olmayan bir isim bombaya eklenir. 

SUBUTAI: Uygun gruplar yakaladığında iyi koşan safkan, bu seferde kazanmaya yakın görünüyor. Bakıyorum bu yarışa çok iyi hazırlıklar yapmış, idman pistinde iyi duruma, yeterli form durumuna gelmiş ama çok uzun arayla koşacak JUDGMENT'te kaydetmişler. İlgilileri çok güveniyor ama bu yarışta gelmeyecek at yok, Dikkat edin kimi silersek o gelebilir. 

AVALANCHE: Bugüne kadar yaptığı çlışmalarında bu gruptaki rakiplerine göre daha  iyi performanslar  çıkaran safkan sahada herkesin dilinde. Gelecek vadeden tay bu yarış öncesi idmanlarında canlı istekli çalışırken çok beğenilmiş. Eğer çok şişirilmiyorsa gelecek yılın Long Runner'ı olur deniyor. Yurt dışı orijinli safkan dün tek yazdığımız ve kazanan Commitment'in Babadan kardeşi. Diğer yerleri yıka yıka gelip son ayak tek bırakıp kuponumu oluşturdum.

GENİŞ ALTILI
1.AYAK : 8.3.5.7.6.4
2.AYAK : 4.9.8
3.AYAK : 3.4

4.AYAK : 2.1.5.6
5.AYAK : 5.3.4.1.2
6.AYAK : 2-AVALANCHE

BOL ŞANSLAR

 

 

 

You have no rights to post comments