26.12.2021 PAZAR ADANA: 1.538 TL

26.12.2021 PAZAR ADANA

FLYING WING:  Adana'da  hazırlanan ve son günlerde çok değiştiği bilgileri gelen safkan, bugün ilk ayak sürprizi yapacak performansı gösterip,  çok farklı sonuç alabilir. Daha kendini göstermemiş, her yarışında farklı koşan, kapalı kutu bir safkan  olması nedeniyle  rakiplerini de kupona yazarak cazip başlangıç kovalayacağız. Ben bu ayağı kalabalık tutacağım.

BABA RAMAZAN: Bu rakipleri geçebilecek kapasiteye sahip bu isim kazandığı koşudan sonra, son yarışında başarılı bir üçüncülük almıştı. Bu safkana Doğukan Konuk yerine Mehmet Salih Çelik binmesi de benim için çok önemli, at içinde çok yararlı olacak diyor, öncelikle kupona ekliyorum.

GÖKÇEKIZ: Son yarışında gerilerden gelip pistin ağır yerine doğru kayarak yaptığı ataklar ile üçüncülüğü gayet başarılıydı. Arkasından kolay bir iş yaptı, bugün iş yapabilecek bir safkan olduğunu gösterdi. Vedat Abiş safkana geçmiş,  iyi biniyor ve bu sefer kazanabilir. MELİKENUR ile beraber değerlendirmekte fayda var.

BLACK BEARD: Son iki yarışında harika koştu, bugünde kazanma ihtimali olduğunu gösterdi. Özellikle son koşusunda gayet etkili olan safkan bugün kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Bu koşuda ayağı çok çabuk atlardan biri olduğu için önde yalnız kalma şansı yok. Çok at yazalım ama başa bu safkanı koyalım.

KAYTİ HANIM: Devamlı oynadığımız, bazen çok iddialı olduğumuz bu safkan daha kendini gösterecek yarışı yapamadı. Yapsa zaten kazanır Maidenden çıkmış olarak karşımızda olurdu. Kafasına eserse çok iyi koşular yapabilen, yarış içinde sorun yaşamaz ise gerçek gücünü gösteren bu safkan bu sefer çok farklı koşabilir.

CİVAN PEHLİVANI: Büyük ihtimal bu koşuyu kazanacak safkan, sprint yerini zamanını iyi ayarladığında kimsenin dayanamayacağı ataklar gerçekleştirecek.  Hiç acele etmeden iyi bir bekleme yaparsa, kaçacak rakipleri arkasında iyi bir yer tutarsa, geçebileceği rakipler önünde bu safkandan birincilik gelebilir. Kuponda bu safkanı tek düşünebiliriz.

ALTILI: 1.538 TL

1.Ayak:7.8.1.2.3.4.6.5
2.Ayak:
7.4.5.3.6.8
3.Ayak:8.5 
4.Ayak:
5.1.2.3.6
5.Ayak:
 3.5.9.1
6.Ayak: 11-CİVAN PEHLİVANI

BOL ŞANSLAR

100200

bankap

You have no rights to post comments