14.12.2021 SALI ADANA 675 TL

14.12.2021 SALI ADANA

LAKERS: Bugüne kadar koştuğu yarışlarda nasıl koşacağı, nasıl taktik yapacağı  pek belli olmayan bir isimdi bir iyi bir kötü koşuyordu ama son yarışında kazanacakken jokeyinin eksikliği nedeniyle dördüncü kaldı. Yarışın başından itibaren ön saflarda yer bulup önde yüksek tempo yapacak olanları daha da uygunlaşan kilosu ile geçip kazanacağını düşünüyorum. Ufak kuponda bu safkanı tek bıraktım geniş kupona rakiplerini de yazdım.

PİST KRALI: Önde tempo yapacak çok isim yok, bu safkan iyi yerde koşuyu takip eder, mesafenin uzamasına rağmen tempoya iyi ayarlarsa kazanabilir. Burada sırf bu safkan için değil hepsi için önemli olan yarışın başından itibaren sorun yaşamamak ve düzgün başlangıç yapmak iyi başlayan, iyi bitirir, öncelikli rakip ÇIKMAZOĞLU olur.

GLEAMY: Bu safkanı son  idmanında seyreden, yaptığı kısa işlerde çok beğenen, bugünde galobu kadar koşarsa kazanır diyen arkadaşlarımızın beklentisi çıkarsa kazanabilir.

FREUDE: Bu safkanı devamlı takip ediyoruz biz tek yazınca gelmiyor, arkadaşlarımız mesafeden yana biraz dertlendiler ama koşuda oluşacak tempo her at için zorlu olacak.  Gayet iyi hazırlanan son işinde de çok akıcı ve canlı çalışan safkan başa koydum ama rakipleri ile beraber değerlendirdim. VAHŞİ KIZ  Önde istediği tempoyu yakalarsa çok kuvvetli ve mesafe ayırt etmez öncelkl rakip olur diye düşündüm, öncelikli bu ikiliyi yazdım.

BİROLBEY: Hayatının son yarışında üçüncü oldu ve ilk defa dikkat çekici bir performans sergiledi. Sümelhan'ın Anneden kardeşi olan safkan bugünde en dış kulvardan yarışa başlayıp  öne hemen kendini atar, yarışın temposunu kendisi belirler, kendisini çok iyi tanıyan aprantisi ile benim kuponumda tek olacak.

ÇINARTAY: Bu safkan iki birincilikten sonra burada da çok şanslı olacak ama Kocakaya'lı BORANTAY'da iyi durumunu koruyor. Bugün pek tutulmamış durumdayken bir türlü kazanamayan ERCİŞ GÜZELİ' de sürprizi yapabilecek durumda. .

Kurgu için Son karar Sizin.

ALTILI   

1.AYAK:   11.9.1.4 
2.AYAK:   12.3.10.9.2

3.AYAK:   5.3.6.2.1
4.AYAK:   5.1 
5.AYAK:   2-BİROLBEY

6.AYAK:   6.2.3.1.10

GENİŞ ALTILI   
1.AYAK:   11.9.1.4 
2.AYAK:   12.3.10.9.2
3.AYAK:   5.3.6.2.1
4.AYAK:   5.1 
5.AYAK:   2-BİROLBEY

6.AYAK:   6.2.3.1.10.4.7 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments