02.12.2021 İZMİR : 291 TL

02.12.2021 PERŞEMBE İZMİR

Oyun bu ne zaman ne olacağı belli olmaz ama fazla büyük kupon yapmadan oyuna devam edelim, her an her şey olabilir, kendimizi riske atmayalım, kendimizi üzmeyecek kuponlarla şansımı deneyelim.

Dün Bursa'da 25 liraya 1600 TL'yi bulduk umarım bulmuşsunuzdur.

DENGİHAT: Bu yarış süratli gitmeyebilir, çok kaçacak at yok, bir bu safkan önde biraz rahat kalırsa, öndeki tempoya ayak uydurmayanlar gelene kadar koşuyu bitirebilir. Fazla tempoyu yükseltmeden hemen öne düşecek önde yalnız kalma ihtimali yüksek  iyi bir taktik geliştirirse çok şanslı olur ama bence Zor yarış...

SHE IS THE SHOW:  Yükselen form grafiği yakalayan, kendini özellikle uzun mesafe yarışlarında gösteren, son yarışında da birincilik alan safkan en son performansları kadar koşarsa bugün yine birincilik alabilir.  Öne yakın gitmeyecek, iyi bekleyecek safkanın bence en önemli rakibi Özcan Yıldırım olacak. Sert tempo olursa safkana çok yarar olur.

GRAY WOLF: Safkan bugün tam mesafesinde ve tamda istediği koşullarda piste çıkıyor. İdman pistinde bu hafta adeta ayakları yerden kesilen ve tek kelime ile uçuşa geçen bu safkan çok formda binicisi ile kazanmaya çok yakın gözüküyor.

DELAWARE: Bugün çok favori çıkar ama iyi bir tempo yakalar, 1400 metre mesafede tam istediği gibi ve geçilmesi zor görünüyor. Günün güvenilecek ismi olarak ufak kuponlara tek yazılabilir. Ben başka tekim var diye bu ayağı da yıkıp cazip sonuç arıyorum.

KARAMUSTAFA: Sentetikte Grup 1 koştu kazandı arkasından çimde Grup 1 koştu üçüncü oldu devamında yine iyi hazırlandı ve burayı hedefledi Karataş'la buraya geldi. Bugünde son koşuları kadar koşarsa burada da çok şanslı olur ve kazanabilir. Fakat Can ekürileri iyi bir taktikle 'da ikinci tek olarak bu safkanı değerlendireceğim.

ANDREAKIZI: Son yarışlarında hep geçilecek birini buluyor ama bugün kısa mesafeli koşuda, direk kendini ön gruba atacak, yer bulmakta zorlanmayacak, kaçak atlara göre bir nebze daha avantajlı olur. Ben diğer favorileri yıkıp son ayağa kuponu getirmeyi planladım, kuponlarda risk alınmaya değer gördüm tek olarak değerlendirdim.

KÜÇÜK ALTILIM
1.AYAK: 1.3.5.8.7 
2.AYAK: 6.1.2.4.5
3.AYAK: 6.2.5.1
4.AYAK: 5-DELAWARE
5
.AYAK: 6.5.7

6.AYAK: 8-ANDREAKIZI

GENİŞ ALTILIM
1.AYAK: 1.3.5.8.7.2.9
2.AYAK: 6.1.2.4.5
3.AYAK: 6.2.5.1
4.AYAK: 5.1.2.3.7
5
.AYAK: 6.5.7

6.AYAK: 8-ANDREAKIZI

BOL ŞANSLAR

 

You have no rights to post comments