01.12.2021 BURSA 25 TL'YE 1.613 TL

01.12.2021 ÇARŞAMBA BURSA

CİĞERPARE: Son yarışında ser grupta olmasına rağmen gayet iyi koşan safkan etkli ataklar yaptığı yarışta yedinci olmasına rağmen beğenilmişti. O gün daha hazır rakipler vardı ve o yarıştan sonra yapmış olduğu çalışmalarda o günküne göre daha iyi görüntü verdi. Safkan altılı ilk ayak başta yazdım, ama kuponda çok ata şans veriyorum. İyi bir taktik geliştirir, önde kimse gitmeyecekken öne erken  düşerse ilk ayakta işimizi kolaylaştırır. Yalnız her atın gelme ihtimali var gibi görünüyor.

TRUDI: Bu safkan son yarışında geliyordu ama sert sprint atan çok formda rakibe direnemedi. İdmanlarında çok iyi görünüyor, bugün çok kalabalık yarışta arkada bekleyenler daha etkili koşacak gibi görünüyor, ben hafif kiloluların rakipleri oldukça zorlayacağını ve çok şanslı olacaklarını düşünüyorum. Ben tek yazmadım rakip aradım ama ileyenler için çok ters bir tek olabilir.

YAYLADAĞ: Koştuğu iki yarışa bakıyorum da bu rakiplere nasıl geçilecek merak ediyorum. Rakiplerinden biri ekstra koşmalı ki önde gidip bu safkaın temposunu bozmalı ki bu safkan geçilsin diye düşünüyorum. Normalde  beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyor kuponlarımda tek bırakıyorum.

SIEMPRE: Yakalamış olduğu formu en üst seviyede. Bugün önde gidecek MAVİ KILIÇ  fazla yıpranmazsa çok sert rakip olur ama bugün bence yine birincilik olabilir, büyük ihtimal tempo biraz yükseleceği için öndekilere takılmadan gider, herkesden önce yürürse birinciliği zorlayabilir.

KIRIM RÜZGARI: Son yarışına göre biraz daha uygun bir rakiplerle koşacak olan safkan, bugün rakiplerine göre biraz ön plana taşıdığım isim oldu. SİYAH GÜL kaçacak, onu fazla kaçırmaz, dışa açılıp yapacağı  sprint ile yarışı kazanabilir. Nevzat Avcı formda ve umarım büyük hata yapmaz.

KIVRAKTAY: Son koşusunu koşarken çok önermiştik bizi yanıltmamıştı, bugün kalabalık grupta önde gidecek bir çok safkan varken iyi bir bekleme yapıp idman pistindeki dereceli işlerini yarışa yansıtıp yine çok şanslı olacağını düşünüyorum. Yanına uzun aradan sonra etkili koşan ATANERHAN özellikle ekledim. Büyük sürpriz yapabilecek bir kaç isim daha var onlarıda yazıp geçtim.

-----------------------------

KÜÇÜK ALTILI 25.60 TL / İKRAMİYE: 1.613 TL    
1.AYAK:   6.3.4.5.2.7.8.9
2.AYAK:   10.13

3.AYAK:   6-YAYLADAĞ

4.AYAK:   7.1
5.AYAK:   3.8

6.AYAK: 
  3.11.1.2.8 

GENİŞ ALTILIM  
1.AYAK:   6.3.4.5.2.7.8.9
2.AYAK:   10.13.14.11.12.7.2

3.AYAK:   6-YAYLADAĞ

4.AYAK:   7.1
5.AYAK:   3.8.1.2.4.5

6.AYAK: 
  3.11.1.2.8.4

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments