02.11.2021 SALI ADANA

ufuk k3

Bugün Adana'da ilk altılı hedef yapılabilir...

İLKNURUM: Şanlıurfa, Adana, İStanbul Kocaeli derken Adana'ya geri gelen safkan bugüne kadar birincilik yapamadı halen Maidende dolaşıp duruyor ama son yarışında artık kazanacak duruma geldiğini gösterdi. Çalışmalarında sıkılmayan üzülmeyen yarışa saldıran safkana binen Mehmet Akyavuz faktörü safkanı birinciliğe atabilir. Son yarışı çimde iyi, bugün kumda koşacak ama kum dereceleri de bu vasat safkanları geçebileceğini gösteriyor.

BABAOKTAY: Safkan yarışın uzun mesafe olmasından en fazla avantaj sağlayacak isimlerden biri, önde temposunu koyup gidecek ama geçen sefer yaptığı gibi öne birini alıp sonradan geçeyim diye düşünürse o zaman işi zorlaşır veya abartılı şekilde kaçarsa yine sonda durup kaybetmeyeceği yarışı kaybedebilir. Özcan Yıldırım'ın yarış içindeki tercihleri önemli ama ata çok güvendiğim için tek yazdım. Bakıyorum kaçacak pek isim yok, istediği tempoyu yarışta bulursa viraj sonrası kendi temposu daha yükselir kolay kazanabilir.

ANGEL OF SAND: Grup kouda en ger geldikten sonra Adana'da uzun arasına rağmen birincilik yapan safkan bugün o yarışa göre 4 kilo fazla kilo ile koşuya katılıyor.  Bugün aynı performansı gösterirse bende kazanır çıkıyor. Bu yarışa katılan isimler içinde en dikkat çeken isimlerden biri GLEAMY olmasına rağmen çıkan Agf oranı abartılı olmuş. DIŞETUANA da yarışlarında bir türlü kazanamıyor ama bugün rakiplerine göre eksiği olmayanlardan. Kuponumuzda öncelikle bu üç isim olacak.

CARA VAGGIO: Bu safkanın son yarışı dikkat çekici. Adana'da dördüncülük yaptıktan sonra daha kısa mesafeye gelen safkan etkili olmuştu ama mesafe kısa gelmişti. Bugün 1500 e çıkan mesafede formda aprantisi ile geçebileceği rakipler yanında ciddi derecede şanslı olabilir. Yiine cazip isimlerden KARMA FELSEFESİ yarış içinde idareli giderse cazip çıkacağı yarışı kazanabilir. Devamlı iyi koşup kazanamayan EFELERİN EFESİ bence bu ikiliye öncelikli rakip.

CEZA KESEN: Bekleme ile etkili olan safkan, önde kaçanların hemen gerisinde virajı döner, düzlük dönüldükten  sonra yükselttiği hızı ile rakiplere sıkıntılı anlar yaşatır ve  geçebileceği rakipleri yakaladığı bu koşuda, kazanacak performansı gösterir. Son yarışında başına gelmeyen şey kalmadı, saptı dışa kaçtı kötü gözüktü ama aslında form durumu gayet iyi Adana'ya alıştığında çok etkili koşular yapacak. Çok kalabalık tuttuğum bu koşuda başa bu safkanı yazdım.

KIRKURUŞ: Yapmış olduğu yarışlarda kendini göstermiş safkan Adana kumunda yapmış olduğu ikincilik kadar koşarsa bu grubu kolay geçer. Müslüm Çelik bir hata yapmaz, yarış çok geride takip etmez sise sonlarda yaacağı güçlü ataklar ile kazanan isim olur.

1.ALTILI "HEDEF"
1.AYAK: 2.1.7.8.9.5

2.AYAK: 10-İLKNURUM
3.AYAK: 2-BABAOKTAY
4.AYAK: 3.2.1.6
5.AYAK:
5.10.4.2
6.AYAK: 14.3.4.2.11.8.1.12

 

BOL ŞANS DİLİYORUM.

You have no rights to post comments