18 EKİM 2021 PAZARTESİ BURSA

18 EKİM 2021 PAZARTESİ BURSA ALTILIM

Bugün Bursa Osmangazi hipodromunda iki altılıdan oluşan 10 koşulu, her zaman oldğu gibi yine çok zorlu bir program var. Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmelerini temenni ediyorum.

 

ATEŞ ALAN 

Safkan istikrarlı koşularını sürdüyor, kaba kumdaki son yarışıda gayet tatminkardı.Bugün koşuda bu safkanın lehine gözüken iki tane çok önemli ayrıntı var, birincisi bu kez rakipler son koşusunu nazaran çok daha uygun ve bu kez kum pist nemli ve yumuşak, ben bu tayın lehine oluşan şartlarda yüksek agf oranının hakkını verip kolay kazanmasını bekliyorum, bu programdaki ilk BANKO ismimdir.

 

DAĞIN ATEŞİ

Bu tay bugüne kadar aldığı her startında, son koşusu hariç, hep en az bir takı ile koşularına iştirak etti, ne zamanki bu taydan tüm takılar çıkartıldı, safkan son startında ilk kez bu kadar dikkat çekici ve ışıklı bir yarış yaptı.Bu durum idmanlarınada fazlası ile sirayet eden bu tay son galobunu 800'ü 55 27  işinde adeta gezinti yaparcasına çok kolay gözüküyordu, bugün bu koşudaki net favori ismimdir.

 

EARTH AND GRAY

Kır safkanın kusursuz formu devam ediyor, son startında yol boyunca önde çok yalnız kalan ve en ufak bir prese maruz kalmayan rakibine çok fazla yapacak bir şeyi yoktu, oda ancak arka grubu yürüyerek ayırıp ancak 2.olabilmişti.Bugüne kadar kaba kum pistte sadece İzmir'de start alan ancak o gün için çok formda ve sert rakipler yanında tabela dışında kalmasına rağmen ortaya koyduğu derecede pekte fena değildi.O günden bugüne tabiki çok şey değişti, bugünkü pist koşullarıda mutlaka bu safkanın fazlası ile işine gelecektir, günün alternatif tek adaylarındandır.

 

SONER BEY

Safkanın start aldığı her üç koşuda birbirinden başarılı ve aşamalı olurken bugünde tüm şartlar fazlası ile lehine gelişmiş gözüküyor.Ben bu tayın bu üst düzey formu ile bugünde bu rakiplere geçileceğine pek ihtimal varmiyorum.Safkan adeta bütünleştiği ve kendisini çok iyi tanıyan tecrübeli binicisi ile 4 te 4 yapar ve seriye devam eder, günün en sağlam BANKO ismidir.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,5,1,,4,7

2.AYAK : 1⭐️

3.AYAK : 2,1,3,,6,7

4.AYAK : 1,2,5

5.AYAK : 9,10,3,1,,5,2

6.AYAK : 2,,1,10,11


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

You have no rights to post comments