11 EKİM 2021 PAZARTESİ BURSA ALTILIM

11 EKİM 2021 PAZARTESİ BURSA ALTILIM

Bugün Bursa Osmangazi hipodromunda iki altılıdan oluşan 9 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ediyorum.

KIYICI

Yarış yaşamına başladığı ilk günden beri çok güçlü eşgali ve bir hayli dikkat çekici fizik yapısı ile yakın takibimde olan bu safkan son startınıda adeta el oynatmadan deyim yerinde ise kenter kazanmıştı.Bugünde aynı performansı sahaya yansıttığı takdirde benzer bir netice alacaktır.Aksi takdirde işler çok karışır ve bir çok isme şans doğar diyebilirim.

OZGAN

Son koşularında taylığndaki parlak performansına tekrartan dönüş sinyalleri veren bu safkanın yarış yaşamına çim pistte 5 te 4 yaparak başladığınıda hatırlatmak isterim. Son koşularına nazaran bu kez kendineçok fazla uygun bir grup bulan OZGAN normal şartlarda kolay kazanması gerekir.Çok beklenmedik bir performans gösterdiği takdirde ise son yarışını kazanan ve son işlerinde adeta piste sığmayan İSTANBUL MUHAFIZI tek ciddi rakip olur.

GRAND MISSION

İlk kez start alacak olan sezon sonuna kalmış 2 yaşlı ingiliz taylarına ait bu koşuda son yıllarda adeta sahayı esir alan Kurtel ekürisine ait olan bu safkan idman pistinde diğer rakiplerine nazaran hem eşgal olarak hemde idman olarak açıkçası benim açımdan çok farklı gözüküyordu.Yarış içinde çok ciddi bir talihsizlik yaşamazsa net bir 1.lik alacaktır.

MUNNINGS SONG

Bu safkanın halen maiden olması benim açımdan açıkçası çok şaşırtıcı bir durum, çünkü bu safkanın pedigrisi paraya satın alınmayacak zenginlikte diyebilirim.Bu safkanın anne ve baba sülaleri yakın zamanlarda Amerika'da KENTUCKY derbilerde koşmuş olanları ve bir çoğuda açık koşularda boy gösterdiklerini ufak bir araştırma ile görebliriz.Bence artık grup fazlası ile grup uygun artık net olarak kazanmasını bekliyorum, bu programdaki en çok güvendiğim BANKO ismimdir.


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 9,,11,6,3,5,7

2.AYAK : 5,8,9,4,,1,11,10

3.AYAK : 1,,2

4.AYAK : 4,3,5,6

5.AYAK : 3,,4,6,5

6.AYAK : 4⭐️


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

You have no rights to post comments