03.10.2021 PAZAR İSTANBUL 642 TL

03.10.2021 PAZAR İSTANBUL

KRALÖMER:  Son yarışında uzun mesafede kazanan rakiplerin yakın gerisinde kalan safkan bugün favori çıkmış. Mesafenin kısalması, uzundan kısaya dönmesi bu sfkan için olumlu değil. Bu yarışın bu yüzden zor geçeceğini ve çok at yazmak gerektiğini düşünüyorum.  Devamlı gelişen formu ile HIZLI ASİYE cazip başlangıç yapabilir, ben kuponuma kalabalık tutuyorum.

WINNER GETS ITT ALL: Bu rakipleri geçebilecek kapasiteye sahip bu isim son yarışında bri üst grupta koştu dördüncü bitirdi. Ben kendi oynayacağım kuponumda yanına bir tek WIN THE RACE yazarım başka isim düşünmem, ikisinide birbirinden ayırmak istemem.

BLANCHARD: Hayatının belki de en iyi durumunda olan, son yarışında gayet etkili koşan ve kazanan safkan çalışmalarında biraz daha düzeldi ve son galobunda gayet dikkat çeken derece yaptı.  Hişman Çizik çok iyi tanıdığı bu safkanla, yarıştaki tek dişi olarak çok başarılı olacağına inanıyorum. Bugünün dikkat çeken kazanma ihtimali yüksek atlarından biridir.

DİSPERGATÖR: 2 yaşlı İngiliz safkanlara ait bu önemli koşuda altı yarışta beş birincilik almış ve gelecek için büyük umut vermiş bu safkan favorim olarak çıktı, daha hiç geçilmemiş WARDERCLYFFE  yanında benim özellikle yazacağım PEROTTI'de var. Allah nazardan korusun üçüde gayet iyi safkanlar, en az hata yapan, doğru taktikle koşan kazanır.

YELTAY: Son koşusunda liderliği alamamış ve kötü koşmuş olsa da ondan önceki koşularında gayet başarılı bir performans ortaya koyan bu safkan için bugün çok yi koşar bilgisi geldi. Hepsi kalitesini kanıtlamış zor rakiplerle mücedele edecek, çıkıpta nasıl bitrecek  diyenlere bir şey diyemem ama duyumlar bu safkanın çok iyi koşacağı yönünde.

ACT OF GOD: Son yarışlarını tabela içine bitirip kazanamıyor ama bu sefer hiç acele etmeden iyi bir bekleme yaparsa geçebileceği rakipler önünde özlenen birincilik gelebilir. Safkan son yarışında biraz erken yürüdü acele etti, kaliteli rkibini yakalıycam diye kendini bitirdi, o yüzden dördüncü kaldı bugün stiline uygun bir jokeyle kazanmaya çok yakın gördüğüm isimdir. Ben kuponda tek bıraktım, bu sefer kazanacağına inanıyorum.

 

ALTILIM

1.Ayak:  8.2.5.7.1.3

2.Ayak: 11.10   

3.Ayak:  8.6.9.5

4.Ayak: 3.4.6

5.Ayak: 9.2.6.10.11.14.1.4

6.Ayak:  1-ACT OF GOD

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments