02.10.2021 CUMARTESİ ANKARA

02.10.2021 CUMARTESİ ANKARA

İlk dört koşuyu Favoriler kazanırmı, ilk dört ayak 7-5-7-6 biterde bu altılı bize hiç uymaz, favori favori gidermi diye düşüne düşüne kurguyu bir türlü istediğim gibi yapamdım.

Ben Ankara'yı çalışıyorum, araştırıyorum bu dört isimde kazanır çıkıyor, altılı para vermez deniyor ama son kararı yinede size bırakıyorum.

İlk koşudaki LADY DRACULA çok beğenmiştim ama ekürisine KArataş binince çok oynanmış, dünde Karataş'ı Şartlı 1 de tek yazdım en iyisiyi ama aralardan çıkamadı korktu kaybetti. Bu ekürilerde bu yarışa kadar bekledi, gayet iyi hazırlandılr ve erken öne sarkan Hakan Yıldız olursa yarışı alır götürür gibi görünüyor. Burada cazip olsun diye rakiplerinide ekledim.

İkinci ayakta ki GRAY SHADOW ise son üç yarışını ikincilikle tmamlayan kazanmayan ama her koşu üstüne koyarak giden bir isim. Kısa işinden sonra yaptığı uzun galop ile çok hazır olduğunu gösteren safkan derece de de iyi çıkıyor. Bu yarışı kazanacağına inanıyorum tek olarak önerdim.

SERTBERK Grup 1 Hatay koşusunda seri birinciliklere devam edebilir. Bugüne kadar 5 yarış koşup 2 kere kumda 3 kere çimde kazanmış. Bu safkan da çok  şanslı ama yine yıkıp cazip sonuç bekledim.

Türk Silahlı Kuvvetleri koşusunda da herkes DEMİRPERDE diyor. Son 4 koşusunda ilk sırada yer buldu ve bugünde aynısını yapabilecek durumda. Bugün eküriler iyi bir taktik yaparsa yarışın temposu gereğinden fazla ağır giderse yarış tümden karışır diye düşünüyorum. Yinede tek olmasın dedim garantiye gidip ekürilerle beraber yazdım.

CHARLATAN çok formda ama her kooşu aynı başarıyı göstremiyor. Bazen iyi koşup kazanamayanlardan oluyor bazende yarış tam istediği gibi oluyor sürprizi yapıyor. Kalitesi var ama kazanmak için yürek gerekiyor bu safkanda da mücadele gücü ve inat her zaman gözükmüyor. Ben bugün bu safkanı başa yazacağım.

Sınırlı performanstaki isimlerin bir birini geçmek için kıyasıya yarışacağı bu uzun mesafeli Şartlı 19 koşuda formda olan ama yarışta kendini gösteremeyen MOON LION benim ilk sıraya yazacağım isim. Rakipler kuponda siz kurgunuza göre çok atla değerlendirirsiniz.

ALTILIM

1.Ayak:   7 / 2.1.5.6.3
2.Ayak:   5-GRAY SHADOW  
3.Ayak:   7-SERTBERK / 6.2.1

4.Ayak:   6 / 8
5.Ayak:   3.4.2.6  
6.Ayak:   13.3.2.4.12.1

*****************

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Sitemize yeni katılan Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.

You have no rights to post comments