CUMA BURSA : 1.864 TL

10.09.2021 CUMA BURSA

CHICA BELLA: İyi hazırlanan ve ilk iki çim yarışından sonra bugün daha iyi duruma gelen, bu yarış dahil gerçek performansını  göstermeye başlamasın beklediğim safkan bende favori  durumunda. Benim tabela yaptığı  yarışa göre daha iyi  koşacak diye düşünerek ilk sıraya taşıdığım isim önde gidecek pek isim olmadığı için kaçarsa daha etkili olabilir. 1300 metrede sona kendini saklayacak favoriler var ama gelip yetiştirememe ihtimalleri yüksek, bu yarışta sürpriz olma ihtimali var.

BLACK WASP Şartlı 4 yarışta büyük AGF ve ağır kilo ile koşacak olmasına, ilk altılının Banko adayı olarak bu safkanı vereceğim. Bu safkanın formu yeterli durumda, işleri iyi, yarışın içinde olduğu, iyi beklediği sürece koşunun sonlarına çok kuvvetli gelir, son yarışları kadar koşarsa bu rakipleri geçer. Yarışın uzun mesfe olması nedeniyle Tokaçoğlu'nun acele etmeden sabırla bekleyip kazanacağına inanıyorum, sürprizi başka yerlere aramakta fayda var.

MADAM LUDMİLA: Bu koşuda özellikle çok iyi koşacak diye bilgiler aldığım safkan uygun mesafede, iki yarış gördükten sonra çok daha iyi koşacağı bu pistte birinciliğine uzanacak diye düşünüyorum. Safkan ilk yarışında koşu gördükten sonra daha iyi koşacağını belli etmişti ve son yarışında ikinci ama en az kazanan kadar iyi göründü. Bu yarış öncesindeki idmanları gayet tatminkar, son yarışında önlere sarkmak istedi hiç mücadeleyi bırakmadı o gün ikincilikle yetindi, bugün  çok etkili koşar, Alican İnci ile kazanma ihtimali çok yüksek. Ben yanına bir tek üçüncülükler serisine Mustafa Çiçek ile on verecek DESIRE FOR VICTORY ekleyeceğim.

BESTEKAR: İzmir ve Bursa kum pistinde sert rakipler yanında iyi yarışlar yapan safkan 5 ay aradan sonra bu koşuy akatılıyor ama  idman pistinde gayet tatlı ve iyi dereceli işlerle hazırlandığı uzun mesafeli yarışını kazanmayı hedeflediği bilgileri geliyor. Ekürisi önde kaçarken hemen arkasına yatar kendini dinlendirerek düzlüğe kadar gelirse kalitesini gösterir çok etkili olur ve kazanır dşüüncesindeyim.

QUICK KEY: Son çim yarışını iyi koşmuş, kazanmış daha öncesinde de tabelalar yaparken hep geçilecek rakip bulmuş ama kazananlar kadar iyi koşmuş bu safkanın  çalışmalarını seyreden arkadaşlarımız  bu yarış öncesi çok forma girdiği bilgilerini geçtiler. Yarış yine kolay değil çok zorlu geçecek ama bence kazanmak için en şanslısı bu safkan olarak görünüyor. 

RÜZGAR SESİ: Hayatının ilk yarışını baz alıyorum ve  elde ettiği başarılı birinciliği, o günden sonra kendini daha geliştirmiş olmasını düşünüp bugün kazanmaya yakın isim olarak başta tutuyorum. Bugün geçen yarış yaptığı gibi iyi temposunu yarışa yansıtırsa, iyi bekler zamanında yürürse rakipleri sert olsa da  Gökhan Gökçe ile bu safkan çok şanslı olur.

2.ALTILI
1.AYAK: 3.2.9.4.8
2.AYAK: 9.3

3.AYAK: 8.4.1

4.AYAK:
3-BESTEKAR
5.AYAK: 
4.3.5.1.2/6.8.9.7
6.AYAK: 
7.6.2.4.8/10.9.12

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments