21.08.2021 CUMARTESİ ANKARA

ufukcakirlogo19

21.08.2021 CUMARTESİ ANKARA

GIRL OF SUN: İstanbul'da koştuğu son  yarışını baz alırsak, yapmış olduğu ikincilik bu safkanı çok ön planda gösteriyor. Burayı hedef yapan ve çok hazır olduğu bilgisi gelen GIRL OF SUN başta düşündüm, istenilen duruma gelmiş görünen ve Dişine göre rakiplerle koşacak safkan risk alınabilir. PERICLES ve SESİL HANIM rakipleri PASTOR çok ağır kilo diye arka planda tuttum.

UĞURTAY: Safkan yarışın uzun mesafe olmasından en fazla avantaj sağlayacak isimlerden biri, önde temposunu koyup gidecek rakipleri çok yakın takip etmeden, uzun Ankara düzlüğünde kaçanları elinden kaçırmayacağı uzaklıkta  gidip, istediği tempoyu yarışta bulur, aynı son yarışlarındaki gibi iyi performans gösterip bir aksilik olmaz ise kazanan isim olur.

ÇELİKNUR: Bu yarış için idman pistinde çok düzenli şekilde çalışmalarını gerçekleştiren safkan için çok hazır şekilde bu yarışa gireceği bilgisi geldi. İlk koştuğu yarış çimdi, kazanmayı başarmıştı ve bugünde birincilik gelebilir.  O yarışı baz alıp, o gün yaptığı derece kadar koşarsa yine çok şanslı olur, kendini biraz daha geliştirdiyse günün teklerinden biri olur  diyebilirim.  Bu safkana öncelikle yarışa tempo verecek ALSAYFAM ve uygun kilolu SAFİŞ en ciddi rakip olarak görünüyor..

DIAVAI: Bu yarış için kimle konuşsam herkes kendi atı için kazanır gözüyle bakıyor, kimsede az atla geçemiyor. Ben ise bu tip yarışları iyi koşan uygun kilolu bu safkan için bayağı umutluyum. Bir türlü kazandıramadık bu safkan ama yaptığı  son yarışlarını çok beğenmiştim başa koydum. ASRAYAD on yarışlarında pek varlık göstermese de ben hakkında çok iyi haberler aldım, ikinci sıraya ekledim. AŞIKBEY, ZAFER MEYDANI, GÜNPINAR ve PRENES ASLI bile gelebilir.

RABATTO: Geçen yarışında sahanın dilindeydi ama o koşu Grup yarıştı ve ekürisiyle beraber en geride bitirmişlerdi. Esas iyi olduğu koşu bir önceki ikinciliği gibi görünüyor ve benim kurgumda o başarılı yarışı ile bugün favori olmayı hakketti. Kilo olarak uygun ve Ahmet Çelik Karataş ikilisinin iki şanslı ata binmesi yarışın bu safkanlar arasında geçeceğinin göstergesi. Ters bir koşu olursa, sert tempo ile yarış giderse, yarışta herkesin geliri var, yinede ben BARONIAL ile beraber yazdım, bu iki imi başta düşüneceğiz.

ÜNLÜ MASALKIZI: Sahada çok konuşulan isimlerden biride bu safkan. Çimde hele bugün koşacağı mesafede çok iyi koşar önde liderliği alanlara takılmaz, kendi halinde bekler sonlarda çok güçlü gelir kimseye şans tanımaz deniyor. Kazandığı koşudan sonra Kısa Vade koşuda denendi, birinci ile aynı saniye içinde bitirdi ve arada fark yoktu. Totosuna bakıp altıncı olmuş demeyin yarışı seyretseniz sizde benim gibi koşsa da tek yazsam diye beklersiniz. O gün starttan bayağı geç çıkıp viraj sonrası orta kulvardan iyi ataklar yaptı ama jokeyi startta kalınca ata küsmüştü çok çalışmadı.  Bugünde şartlar bayağı lehine gelişecek, Boyraz bu sefer bırakmayacak bence kapanışı yapacak.

ÇIKAN ATLARDAN SONRA ALTILILAR YENİDEN DÜZENLENMİŞTİR

1.ALTILI
1.AYAK:  2.8.1 

2.AYAK:  7.4.2.1.8

3.AYAK:  5-UĞURTAY
4.AYAK:  
5.1.9        
5.AYAK:  9.10.1.3.2.4

6.AYAK: 
 6.7

* * * * * * * * * * * * * *

2.ALTILI
1.AYAK:  5.1.9
   
2.AYAK:  
9.10.1.3.2.4
3.AYAK:  6.7
4.AYAK:  2.1.3.4.5

5.AYAK:  3.4.6

6.AYAK:  
11-ÜNLÜ MASALKIZI

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.

You have no rights to post comments