20.08.2021 CUMA İSTANBUL

ufukcakirlogo19

20.08.2021 CUMA İSTANBUL

PASSION RUNNER: Bu safkan gayet hazır durumda, bu koşuda koşacak safkanların idman görüntülerine bakınca içlerinde en iyilerinden biri olarak görünüyor. Tek yazılırmı denenir ama önde yalnız kalırsa bitirebilecek ADAHAN rahatsız edilmez, iyi başlarsa kazanır. Hızlı giden yarış PASSION RUNNER ın işine yarar.  

KING OF HAKEEM: Son koşularında özellikle de Üçüncü olduğu yarışta binicisinin gazabına uğrayan safkan bugün grubun en ağır ismi olsa da ilk defa yarışacağı İstanbul sentetik pistinde çok şanslı olacak. Kazanır gözüyle bakıp at yazmaya kalkınca çok ata şans verdiğim bir koşu. Korkunun ecele faydası yok 1 tek girip risk alıcaz.

HORUS: Hayatının ilk yarışında çok başarılı koşan safkan ilk birinciliğini aldıktan sonra ŞArtlı 5 te deneniyor. Kocakaya'nın son günlerde ki istikrarsız binişine rağmen uyum içinde koşacağını düşünüyorum.  Bu yarışlar altılıya para yaptırır diyerek % 55 agf çıkmış safkanın yarışını Hepsi ile geçiyorum.

DIRECT WIN: Bu yarışa gayet iyi  hazırlanan ve bir türlü kendini alamadığı birinciliği  hedefleyen safkan, başarılı çalışmalarından sonra bugün  iş yapacak gibi  görünüyor. Ağır tempoda giden bir koşu olmaz, hızlı gidecek bir koşu olur ve büyük ihtimal bu safkan kaçmadan bekler, yakın gider kendini sonlara saklar, yarış içinde avantaj yakalarsa kazanan isim olabilir. YArışın favorisi HAPPY TIME önde yalnız kalırsa bitirme ihtimali olabilir ama Vedat Abiş EL PROFESSOR ile bu safkanı rahatız eder belkide öne kendi düşerse bekleyecek Kocakaya'nın yarış dengelerini bozmasından sonra beyaz bayrak ayna bile yapabilir. ROSSO ve SAMOTHRAKI duydum dileyen değerlendirsin.

YELTAY: Geçen günde dedim 1600 bu safkan için tehlikeli ve büyük favori olsada bu mesafede kesinlikle tek yazmam. 1400 de 17 yarışta 6 kere kazanmış 1600 de 17 yarışta 3 kere kazanmış, yani performansı yarı yarıya az olmuş. Geçen yarış çok güvendiğim SAKALAYDIN başta olmak üzere bence rakipleri ile beraber yazmak lazım.

TEKİNBEY: Son yarışında ikinci olurken bu safkanı beğenmiştim, birde arkadaşlara sorayım dedim, onlardan da favori çıkmış bu safkan için  çok iyi haberler geldi ve ikinci altılı için tek yazdığım bu safkan çok içime sindi. Yarışta 18 safkan var ve muhtemelen önde gidecek bir çok isim olacak, kaçanların arkasında bu safkan kendine iyi bir  yer bulacak, sonda iyi sprint atarsa kazanacak.

İkinci altılıda bir tane tek 2-3 tanede kazanabilecek ama eksik koşarlarsa rakiplerinin devreye gireceği koşular var. Kurguyu siz yaparsınız Mustafa Çiçek ilk altılıda Fermuz, ikinci altılıda Eyvah Uzun Mehmet ile bizi üzmez ama gerisi zor görünüyor..

2.ALTILI

1.AYAK: 7.10.1.2.3.4
2.AYAK: 1.5.4

3.AYAK:
8.1.2.3.7.9
4.AYAK: 5.2.3.4.6
5.AYAK: 2.9
6.AYAK: 12-TEKİNBEY

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments