01.08.2021 PAZAR İZMİR

01.08.2021 PAZAR İZMİR

Günün ilk koşusunda OĞLUM UTKUN a yarış kazandıramadık gitti. Bugün de büyük favori olan safkandan çok etkili bir yarış bekleniyor. biterken Mustafa Çiçek sona kendini saklarsa kazanabilir. Geniş kupon yapanlar, sürpriz arayanlar için seri safkan olan önde yalnız Kaçabilecek THUNDR JEST'e dkkat..

İkinci koşuda son ki koşusunda çok kuvvetli görünen, Maidenden çıktıktan sonra Kısa Vade'de ikincilik yapan ALPSARI koşuyor.  Puanlamada bu safkanda çok önde çıkacak ama son yarışında çok farklılaştığını gördüğüm BENGÜTAŞ gelirse şaşırmam. Ya tek ya iki at..

Yedinci Koşuda geçen üç yarıştaki başarısını aynen tekrarlayacak ve yine birinciliğe kendini atacak CALİBETAY koşuyor. Sevdiği mesafede kilo olarak ta çok dezavantajlı değil, Furkan Him'le üçte üç yapmış safkan benim kuponumda yine tek olacak.

Sekizinci koşuda kazandığı yarışlarla çok ön plana çıkmış BEDWULF yanında KIZIL ASLAN çok tutuyorum.  Kilo olarak rakibine göre büyük avantaj sahibi safkan için İzmir'den aldığım haberlerde çok iyi. İkisini ayrımız kuponuma yazdım.  

Son ayakta normal şartlarda QUEEN AKARCA geçilmez tutuyorum. Bu kalabalık yarışta önde kaçacak bir kaç isim varken aprantisine güvenebilsem yanına at yazmayacaktım. Safkan iyi start çıkış ile arkalarda kalmadan yerini erkenden alır, son sprinti ile de işi bitirir ve kazanır gözüyle bakıyorum ama dediğim gibi aprantsi iyi idare etmeli.

1.ALTILI
1.AYAK: 3  / 
2.AYAK: 2-ALPSARI

3.AYAK: 1.7.6 
4.AYAK: 7.8.2.5.10.6.4.3.1

5.AYAK
: 4.3.9.1.6.2.13.8
6.AYAK
: 3.4.5.6

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar

1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- 
Geniş Altılımızı tamamen profesyonel oyuncularımız ve ortak kupon yapan üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments