30.07.2021 CUMA İSTANBUL

30.07.2021 CUMA İSTANBUL

VICIOUS HAWK: Bu safkan ilk yarışına çıkıyor ve pek önerilmemiş geri planda tutulmuş ama uzunda, kısada, çimde veya sentetikte farketmez gayet etkili koşar, bence bu yarışla birlikte iyi bir performans sergiler, idmanlarındaki güzel durumunu yarışa yansıtır, bugün kazanırsa zaten haftaya favori verilir. Biz kimse oynamıyorken ilk sırada değerlendirelim.

ÇÖLDE AY: İlginç bir yol haritası çizerek bu koşuya geliyor, Adana'da çok başarılı performanslar sergiledikten sonra İstanbul'a gelip Grup koşuda start aldı ve büyük favori Lima arkası ikinci olurken hiç tutulmuyordu 38 lira ganyanı vardı. Bu yarış dönüm noktası iyi koşar sorunsuz çıkarsa bundan sonra çok daha iyi işler yapar, çim tercih eder ve birincilik serisi başlayabilir. Bugün üstüne katarak koşacağını, son ikinciliğinde beraber olduğu Onur Öztürk ile iyi bekleme ardından çok iyi bir son vereceğini ve koşuya hakim olduktan sonra rakipleri gelse de direneceğini düşündüm, kupona tek olarak yazdım.

TAGOR: Dokuz atın katıldığı bu Handikap 15 koşuda sivrilen birkaç isim var. Benim son yarışlarında devamlı oynadığım ama düz koşmayı beceremeyen ve sapıp eksik koşan bu safkan sonlarda bariyer dibinde kendine iyi bir yer bulur dışına da at alırsa sapmadan bugün kazanabilir.

TRACTOR: Yumuşak çimde Grup 3 yarışında üçüncü olmuştu ve son yarışında kazandığı koşuda da performansını bir kademe daha ileriye taşıdı. Son yarışını baz alırsak burada kazanır diyebiliriz,  Ufak kuponda bu safkanı güvenip tek bırakabiliriz. KING CHA CHA için değişik koşar bilgisi geldi onu ekleyelim, JETTAY'da kilo ağır olsa da mümkünse kupona yazalım.

DEMİRPERDE: Ahmet Çelik ile 59 kilo koşuya katılacak safkan önde kabulleneceği yarışı kısaltabilirse yine kazanabilir. Çok boğuşma olur istediği tempoyu koyamazsa diğerleri devreye girerler ama Ahmet Çelik mesafe biraz uzamasına rağmen iyi bir idare ile kazanacak performansı safkana gösterir, bence kuponlarda tek düşünülebilir. CEVHER çok kaçarda yalnız kalırsa tehlikeli rakip olur. Ya tek ya dört isim yazmak lazım.

ZAMANE: Hayatının ilk yarışına çıkarken gayet iyi hazırlanan safkan bugün hiç oynanmamışlardan biri. Ben hedef yaptı, kazanmaya gidiyor haberlerini aldım ama serilik yapıp erken öne gelmeli, rakipleri toparlanana kadar yarışı onların elinden çalmalı, biraz sallanırsa kaçanlardan biri bitirir, uyanık olursa Mertcan Çelik, bariyer dibinden hemen öne düşerse kazanır, bombayı yapar. 

FEDAİ: İlk metrelerden itibaren liderliği alarak yarışı forse edecek olan safkanların hemen arkasında kendisine iyi bir yer tutup son düzlüğe kadar gelecek safkan, süratli gidecek koşuda ekürisinin de desteği ile istediği tempoyu yarışa verirse kazanma ihtimali yüksek olacak.  Ahmet Çelik ile fotoya kadar ciddi bir mücadele yapar, kazanma başarısını gösterebilir, uygun rakipler yanında tek yazılacak kadar şanslı duurmdadır.

1.ALTILI
1.AYAK: 5.3.4.7.6
2.AYAK:
8.1.4.6.7

3.AYAK: 1-ÇÖLDE AY
4.AYAK: 9.8.4.1.2.7.6
5.AYAK: 1.5.3
6.AYAK: 5.4.1

2. ALTILI
1.AYAK: 9.8.4.1.2.7.6
2.AYAK: 1.5.3

3.AYAK: 5.4.1
4.AYAK: 3.1.4.6
5.AYAK: 9.5.4.3.1.2.8.7
6.AYAK: 7-FEDAİ

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments