22.07.2021 PERŞEMBE ANKARA

22.07.2021 PERŞEMBE ANKARA

SARDUR: Bu yarışta tuttuğum bir kaç safkan var ama kilo farklarının çok olması nedeniyle az at yazmak tehlike. Jokey ünvanı almış ama Yamak seviyesinde at binenlerinde olduğu bu koşuda bir türlü kazandıramadığımız ama bugün 50 kilo koşacak SARDUR  bence çok şanslı durumda. Birbirine yakın performanslarla  koşmuş isimler var ve bu safkanın yanına dah auygun kilolular BERSEY ile ONUTKAN öncelikli yazdım daha sonra ağır kiloluları düşündüm. Sonuçta kapamak mantıklı.

CİVANPEHLİVANI: İkinci ayakta bu safkan pek tutulmasa da beğendiklerimden biri. Safkan son yarışlarında tabelada yer bulurken hep yarışın içindeydi, çoğu zaman az farklarla kaybetti, kazanmayı başaramadı ama kazanan kadar iyiydi. Bugün çok ters koşabilir, iyi bekleme ile orta mesafeli bu koşuda sonlarda dökülecek bir çok ismi toplayabilir. Geniş kuponda kalabalık tutacağımız bir yarış olsun, istediğinizi ekleyin diyorum.

COLD MOUNTAIN: Yarışın gidişatını kestirmek zor, eski yarılara bakarak karar verirsek ve bu kaçar dersek COLD MOUNTAIN bu uygun kilo ile kaçar yakalanmadan bitirir diyebiliriz ama Hakan Yıldız göstereceği performans ile bizi yanıltabilir. BELENUS son Kocaeli yarışı kadar koşarsa bence sonlarda kuvvetli gelecek ve ciddi derecede şanslı olacak isim. PASTOR gibi iki yarıştır iyi performans gösteren bir isim daha var ve kilo çok ağır olsa da burayı üç atla geçmeyi deniyorum.

UĞURTAY: Ben beklenen seviyeye geldim, kendimi buldum, artık uygun grup buldum mu kolay kolay geçilmem demeye başlayan bu safkan buraya kazanmaya gelmiş. Bu pistte yaptığı işlerinde çok başarılı görünen ve son işini seyreden arkadaşların tam not verdiği safkanı geçilmez tutuyorum.

BEST OF ROCK: Bu safkan normal şartlarda baktığınızda tek yazılabilir gibi duruyor. Bugüne kadar koştuğu yarışlardaki performansı gayet iyi bugün idman pistindeki iyi durumunu yarışa yansıtıp kazanması olası görünüyor. LAST BET koştuğu tek yarışa göre bugün daha iyi koşabilecek durumdaki isim ve en ciddi rakip olarak değerlendirilebilir. MYSTIC POWER kuma çıkınca farklı koşabilri son yarışında jokey hatası yüzünden kaybetmişti bu sefer farklı olabilir.

GOŞA: Son yarışında güçlü atakları ile almış olduğu birinciliği çok dikkat çekici olan safkan son metrelerde canlı ve istekli görüntüsü ile beğeni kazanmıştı. Altılının son ayağında riske girip ağır  kilosuna rağmen uygun rakipler yanında daha iyisini yapacağını ümit edip bu safkanı ikinci tek olarak yazıp kurgumu oluşturdum.

ALTILI
1.AYAK: 8.4.6.2.3
2.AYAK: 5.6.7.1.3.11.10.8.2.4.9 
3.AYAK: 9.7.1.3.4
4.AYAK: 4-UĞURTAY
5.AYAK: 1.4.5

6.AYAK: 1-GOŞA

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.

You have no rights to post comments