11.07.2021 PAZAR İSTANBUL

11.07.2021 PAZAR İSTANBUL

Sabah Hong Kong'da 7 koşu ile başladığımız Pazar gününde İstanbul'da 8, İzmir'de 9, Belmont'ta 7 ve Belmont 9 koşu ile günü kapatıyoruz. Bugün bu kadar yarışa oyun oynayanlar değil de oynamayanlar para kazanacak gibi görünüyor. 7 tane Altılı ganyan ve sayamadığımız kadar beşli dörtlü bahis çeşitleri mevcut, her yere saldırmayın..

Günün üçüncü koşusunda DIRECT WIN takip atım. Bugün puan çıkmaz ama safkandan çok etkili bir sprint bekliyorum, yarış biterken Tolga iyi yer tutmuş şekilde sona kendini saklarsa kazanabilir.

İkinci ayakta geçen sene yarışlarında çok kuvvetli görünen, Maidenden çıktıktan sonra geri alınan ve bu sene iki yarış gören WINNER GETS IT ALL koşuyor.  Puanlamada BIG PRIZE çok önde çıkacak ama o zor kazanan bir isim, ikidir üçüncülük yaparken beğenilse de bir üçüncülük daha gelirse şaşırmam. EL SHEIKH'e dikkat. Bu yarış, zor yarış.

Üçüncü ayakta geçen yarıştaki başarısını aynen tekrarlayacak ve yine birinciliğe kendini atacak TANIRKIZ koşuyor. Sevdiği mesafede kilo olarak ta çok dezavantajlı değil, ÖZÜMCAN çimde iyi yarışlar yapmış ama daha ağır koşuyor, risk alanlar Tanırkız tek sağlamcılar bu ikiliye ATEŞİNKIZI da eklesin.

Dördüncü ayakta Grup 1 koşu var ve bu yarışlarda Karataş kime binse favori çıkıyor ama  eski halinden eser yok, bakın bindiği ve kazandığı yarışlara birincilik yüzdesi oldukça düşmüş durumda. Yenersultan, Scoutleo ve Oğusboylu son iki gündür bindiği büyük yarışlar ve hepsiyle favoriydi hiç birini kazanamadı. Bu kadar yazı yazdık çıkar şimdi kazanır bizi terste bırakır ama bizim şansımıza bu yarışta da gelmesin dedim Hepsini yazdım.  

Beşinci ayakta takip atımız PETEKKAN son yarışlarını baz alarak puanlama yapıldığı için sıfır puan çıkmış olabilir. Bu mesafe safkan için daha uygun ve rakiplerde bence baş edebileceği isimler.  Bugün büyük sürprizi yapabilir başa yazalım.

Son ayakta LİMA geçilmez tutuyorum. Kocakaya  yine üstünde ve Grup 2 Kazım karabekir koşusunda üçüncü olurken geçildiği Sertberk ve Kır Ejder bugün burada yoklar. Bu kalabalık yarışta önde kaçacak bir kaç isim varken Kocakaya hemen diplerinde yer tutar, iyi start çıkış ile arkalarda kalmadan yerini erkenden alır, son sprinti ile de işi bitirir ve kazanır gözüyle bakıyorum. Safkan ilk yarışından beri her yerde iyi koşuyor ve Grup 3 olsa da çok uygun bir yarış olduğu düşüncesindeyim.

ALTILI
1.AYAK: 2.4.3.8.1
2.AYAK: 4.2.13.3.1.10

3.AYAK: 3  /  2.4 
4.AYAK: 3.1.2.4.5 

5.AYAK
: 9.8.2.1.3.5
6.AYAK
: 8-LİMA

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar

1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- 
Geniş Altılımızı tamamen profesyonel oyuncularımız ve ortak kupon yapan üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments