05.07.2021 PAZARTESİ BURSA

05.07.2021 PAZARTESİ BURSA

Bugün Bursa'da dikkatimi çekenleri ve duyumları fazla detaya girmeden yazıyor, kendi tuttuğum cazip bir isim üzerine ikinci altılı kuponumu kuruyorum.

1.Koşu'da tempo düşük olur. İZMİR ÇOCUĞU pek rahatsız edilmez kaçıp bitirebilir, BRAVE CALL ısrarcı olup kaçarsa arkasına yatar, sonlarda gelip kazanabilir. Rakibini çok kaçırırsa onun bitirme ihtimali olabilir. Bu ikiliyi başta düşünelim ayrımsız yazalım.

2.Koşu'da CRAZY CREW, CHARLIE BOY ve  FAIRYLIKE rakiplerinden bir adım önde görünüyorlar. Bu üçlü olmazsa NYAH devreye girer, pek sürpriz ihtimali yok. 

3.Koşu'da ilk defa koşacak DESIRE FOR VICTORY'nin işlerinde kendini pek göstermese de çok iyi durumda olduğu bilgisi var. Eküri ile beraber favori çıkmış burada sürpriz olmayacak gibi görünüyor, tek yazabiliriz.

4.Koşu'da EYVAH MEHMET son yarışına göre daha iyi durumda, o gün beceremedi ama bu sefer kazanır deniyor. ARCHIE ile FRANKESTEIN sert rakip durumundalar.  Devamlı takip atımız FAITHFUL WOLF sürpriz yapabilir, zor yarış.

5.Koşu'da VİZİGOT zor kazansa da bugün Bursa duyumlarımda ön plana çıkıyor. Rakipleri güçlü ama bu safkan çok veriliyor ve gelirse cazip olacak. Yine burada pek tutulmayan KRAL CAMUZ için iyi koşacak bilgisi geldi, burayı kapadım..

6.Koşu'da İZ BIRAKAN için bu sefer piste uyum sağlarsa kazanabilir diyorum. Geçen günde tek vermiştik Demirkurt'a geçilmiş  ikinci bitirmişti. Ankara'da hazırlanan safkan nerede yarış bulursa gidip koşuyor, bu safkanı etkileyebilir dedim rakipleri ile değerlendirdim.  UĞURBEY bir türlü kazanamıyor ama bu sefer bu şanssızlığı kırıp büyük yarışları hedefine alıp buradan iyi bir yol haritasıyla devam edebilir. Bursa'nın atı TREVI FOUNTEIN de deplasmana gelen rakipleri kendi evinde geçebilecek kapasitesi olan bir isim..

7.Koşu'da UPDATE' in  ilk yarışında kalitesini göstereceğini ve çok iyi koşacağını düşünüyorum. Seri bir isim olmasını bugün çok tutulmuyorken altılıya cazibe katacağını düşünüyorum. Çim pist etkiler belki diye rakiplerini de yazdım ama bu at biraz farklı göründü umarım pek üstüne gitmeden yarış seçerek koşarlar. CHICA BELLA, GAMİ GAMİ ve SABINE ekledim. Burada ekürilerden Brave Angel çıkarsa favoriyi yazmasanızda olur Sabine yazınca yeterli gelir .

8.Koşu'da bu seneki ilk iki yarışını Kısa Vadelerde koşmuş, tabelanın dibinde kalmış ANAYURT Ahmet Çelik binmesi ile favori çıkmış ve iki gün arka arkaya kısa işler yapmış, kazanabilir deniyor.  KUTLUŞAHIM bu pistte çok başarılı bir isim, üç yarış kazanıyor. RUSDAMAT zor kazanıyor gibi gözükse de bu sefer Kaizbert'lere iyi binen Tolga Yıldız yazdılar,       çok iddialılar. Bu üçlüyü başa yazıp sonra kalabalık tutalım.

Son koşudaki MALATYAGÜLÜ iki yarış önce uzun mesafede koştu, Mırık tuta tuta viraja kadar geldi, kazandım sandı,  bariyer dibinden gelen rakibini görmediği için çok geç hareketlendi, bu yüzden ikinci oldu. Arkasından Furkan Yüksel bindi kısa mesafede denediler olmadı başarısızdı gerilerde bitirdi. Bugün yine uzun mesafeye kendisini tanıyan, atın sahibinin ailesinden aprantisi ile çıkıyor ve  kazanması gerek diye düşünüyorum. İkinci altılımı bu cazip isim üzerine kurdum.

1.ALTILI

1.Ayak: 1.3 
2.Ayak: 1.3.2.4
3.Ayak: 3-
DESIRE FOR VICTORY
4.Ayak: 9.2.11.6   

5.Ayak: 6.8.4.1.2.
3.5.7
6.Ayak: 2.6.3


----------------------------

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Sitemize yeni katılan Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.

You have no rights to post comments