24.06.2021 PERŞEMBE ANKARA

ufuk k3

23 Haziran itibarı ile 10 gün süre ile şehir dışında olacağım ve her zaman bilgisayara girme imkanım olmayacağı için, yorum saatleri ve detaylı yorumlar bu olaydan etkilenebilir. Yenilenen üyeliklerin aktifleştirmesinde gecikmeler olabilir, bilginiz olsun..

KIRATKIZI: İlk koşuda bu safkan hakkında iyi bilgiler var çok etkili koşmasını bekliyorlar, zor yarış iki tane çok ciddi rakibi var bu safkan başta yazalım ama rakipleride kuponda olacak.

EZERDÖVER: Hayatının ilk iki yarışında sonlara temposunu yükseltip ikinci oldu dikkat çekti sonlarda çok etkiliydi ama önünde hep daha iyi koşan biri vardı. Devamlı kovalayıp tek yazıp kaybetmek kaderimiz olmasın bu tip atlar zor kazanabilirler çok at yazıp sürpriz bekliyorum.

ACOT: Bu safkanın son yarışı çok dikkat çekici. Bugüne kadar kazandığı yarışlar biraz daha uygun gruplardaydı bugün iyi isimlerle mücadele edecek. Rakibe göre koşan safkanlar var üç at yeterli.

LORD ADMIRAL: Bekleme ile etkili olan safkan, önde kaçanların hemen gerisinde virajı döner, düzlük dönüldükten  sonra yükselttiği hızı ile rakiplere sıkıntılı anlar yaşatır ve  uygun rakipleri yakaladığı bu koşuda kazanacak performansı gösterir. Ben İzmir'den gelip Ankara uzun düzlüğünde çok iyi koşacağını düşünüp iki altılıda da tek bıraktım.

COMMITMENT: Aslında bu tip uzunda çok koşmayan, kısada kendini gösteren ama uzuna çıktığında ne yapacağı kapalı kutu olan isimleri az atla yazmak riskli ama sahadan bu safkan için kolay kazanır haberleri geldi. Bu safkan iyi hazırlıkları ile kendini belli etmiş, kaliteli, kapasitesi yüksek bir safkan. Güvenemezseniz geniş kuponda yaptığım gibi siz DISTINCTION eklersiniz.

SEVALCAN: Son yarışında kötü koşmuş gibi görünse de ikinci olduğu yarış dikat çekiciydi. Altıncı olduğu yarışında ikinciliğine göre 1 saniyeden fazla kötü koştu aynı performansını yapsa burada koşan rakiplerinin önünde birinciliği zorlayacaktı. Bugün favorilerden biri çıkmadığı için cazip tek arayanlar değerlendirebilir. 

1.ALTILIM
1.AYAK: 1.4.3
2.AYAK: 2.9.6
3.AYAK: 1.3.5 
4.AYAK: 1.3.5.11.8.10
5.AYAK: 8.12.3.7.1.10

6.AYAK: 2-LORD ADMIRAL

2.ALTILIM
1.AYAK: 1.3.5.11.8.10
2.AYAK:8.12.3.7.1.10

3.AYAK:2-LORD ADMIRAL
4.AYAK: 3.4.5.2.8.1
5.AYAK: 1.3

6.AYAK: 12.5.3 

BOL ŞANS DİLİYORUM.

You have no rights to post comments