19.06.2021 CUMARTESİ ADANA

19.06.2021 CUMARTESİ ADANA

İLKNURUM: Bu safkanı Urfa yarışlarından sonra Adana'da çimde iki yarışta koştular, özellikle son yarışında gayet etkiliydi, koşacak isimlerin içinde en formda olanlardan biri ve bence bugün çok şanslı olacak.

OĞLUM MERİÇ: Bu safkan son yarışında gayet iyi bir performans gösterdi. Büyük Favori HASANET ile aynı ellerde bakılıyor ve bugün çok tutulmuyorken öne biraz erken gelebilirse çok cazip şekilde kazanır.

ADASUYUM: Son yarışında çıktığı gibi liderliği aldığını  gördük, seri stili ile çok dikkat çekti ve sonları da çok kuvvetliydi. Bugün aynı başarıyı gösterip liderliği alır yakalanmadan kazanır gibi görünüyor. Geniş kuponda rakip yazacağım isim GÖKDENİZİM olacak.

ALRAZİYE:  Hayatının ilk yarışında çimde üçüncülük elde eden,  mesafe ayırt etmeden iyi yarışlar yapacak gibi görünen, bincisi safkanı idare edemediği için dışlara asvrulup biraz fazla koşan ve bu yüzden ikincilikten olan ALRAZİYE bugün çok başarılı gördüğüm bincisi ile kazanır tutuyorum.

ALDENİZ: Bizim için gelecek yarışlara baz alınması yönünden önemli bir koşu ve son üç yarışındaki başarısını tekrarlarsa ALDENİZ yine ilk sırada tamamlar. Şimdilik fazla sert gruplarda denenmeyen ama geleceği parlak görünen bu safkan aprantisi ile kilo düştü başta düşünüyorum ama iki rakibi var onları da kupona yazmak istiyorum.

LUXOR: Bugün büyük ihtimal liderliği almak için önde buluşacak isimlerden biri olacak bu safkan istediği tempoyu yakalarsa sonlara kadar çok etkili olur ve büyük ihtimal kazanır. Yalnız ben bu sefer çok iyi koşacak diye duyduğum, gördüğü yarıştan sonra bugün öndekiler birbirlerini yerse sonlarda etkili olacak BÜYÜKHUN sürpriz arayanlara öneriyorum.

                                                                                                                         

1.Ayak: 8.2.5.11.4

2.Ayak: 4.1 

3.Ayak: 2.1 

4.Ayak: 5.9.1.3.6.11

5.Ayak: 1.4.2.5.10.7

6.Ayak: 5-ALRAZİYE
 

2.ALTILI

1.Ayak: 5.9.1.3.6.11

2.Ayak: 1.4.2.5.10.7

3.Ayak: 5-ALRAZİYE

4.Ayak: 1.2.3

5.Ayak: 11.10.1.3.5.7.2.9

6.Ayak: 3.1

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments